Side House Bar

2010 yılının Aralık ayında, doğup büyüdüğümüz evde iki kardeş olarak hizmete hazır hale getirdiğimiz Side House Bar, ismini bir restoran veya bardan ziyade eve benzer mimari yapısından ve işletmemizin hikayesinin en dikkat çeken özelliği olan, önceleri doğup büyüdüğümüz evi n bugün işletmemiz olarak faaliyetini sürdürmesiyle edinmiştir.

Kuruluşumuzun 10. Yılını kutlamaya yaklaşırken, aradan geçen sürede gerek sizlerden gerek diğer etkenlerden edindiğimiz tecrübeler ile her sene Avrupa'nın çeşitli ülke vatandaşlarının uğrak yeri olan Side bölgesinde adından en çok söz ettirenlerden olmayı başardık.

2016 yılında Side bölgesinde yapımına başlanan, kamusal alanları yeniden kamu hizmetine kavuşturma projesi ile, 2017 yılında bambaşka bir çehreye kavuşarak Side bölgesinin en cazip konumlarından birinde, görünce sizi dekoratif uyumuyla adeta büyüleyecek bir görünüme büründük.

Avrupa'nın bir çok ülke vatandaşının önünde sahneye çıkan bu güzide bölgede, halkımızı ve ülkemizi temsil ediyor oluşumuzun bilincinde olarak, verdiğimiz hizmeti en üst noktada tutmayı en önemli ilkemiz olarak belirledik. Bu ilkemiz doğrultusunda her adımımızı titizlikle attığımız bu sektörde sizlerin işletmemizde mutluluğu bizler için daima en büyük kazanım olacaktır.

Bizde yeriniz ayrı, iletişimde kalın.

İletişim Formu.

Adres

Side House Bar

Screenshot_15

Copyright © 2019 SIDE HOUSE BAR
Tüm Hakları Saklıdır.